Brak okresu, torbiel jajnika, ból piersi i wydzielina z pochwy a ryzyko ciąży

Uprawialiśmy z moją dziewczyną petting, możliwe, że było to w czasie dni płodnych. Bardzo uważałem aby nie przenieść preejakulatu do jej pochwy na palcach. Okres jej się spóźnia już 13 dni, cierpi na bezsenność, bolą ją piersi, z pochwy wydobywa się gęsty biały śluz. Dodam, że ma ona torbiel na jajniku i bierze tabletki przepisane przez ginekologa Marvelon w celu jego wchłonięcia, ale nie zaczęła ich brać wtedy kiedy miała miesiączke. Nie chce zrobić testu ciążowego. Czy jest możliwość ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciążą jest mało prawdopodobna. Przypuszczalnie jest to efekt wahań hormonalnych.