Brak okresu u 26-latki

Mam 26 lat nigdy nie miałam miesiączki tylko ta pierwsza w wieku 16 lat .W wieku 19 lat poszłam do ginekologa i przepisała mi dupaston, później luteinę i jak brałam te tabletki to miesiączka była .W 21 lat stwierdzili u mnie niedoczynność tarczycy zaczęłam się leczyć i lekarz (endokrynolog) powiedział jak tsh się wyrówna to miesiączka się pojawi, niestety tak się nie stało.I chciałam sie zapytac czy brak miesiaczki jest grozne dla kobiety czy mozna to tak zostawic.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
To zależy od Pani planów prokreacyjnych. Proponuję mimo wszystko udać się do ginekologa-endokrynologa, który oceni w jaki sposób uregulować Pani cykle.