Brak okresu u uprawianie pettingu

Witam. Moim problem jest to, że powinnam dostać miesiączkę tydzień temu, lecz jej nie ma... Zawsze bolą mnie piersi przed miesiączką teraz również. Nie współżyłam, tylko uprawiałam petting z chłopakiem, tylko parę razy się o mnie otarł, ale nie miał spermy. Miesiąc temu również spóźnił mi się, lecz tylko dwa dni. I dodam jeszcze, że miałam parogodzinne plamienie z moich wyliczeń wystąpiło po dniach płodnych. Moim pytaniem jest dlaczego spóźnia mi się ten okres? Proszę o szybką odpowiedź...

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży w opisanej sytuacji jest wręcz zerowe, a okres spóźnia się Pani być może ze względu na stres (związany z miesiączką), ewentualnie restrykcyjna dieta, intensywne uprawianie sportu, zmiana klimatu także mogą mieć wpływ na jego wystąpienie.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Proszę dla pewności zrobić test ciążowy i w przypadku wyniku pozytywnego zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam