Brak opisu badania usg
Jak mam wiedzieć, czy dziecko rozwija się prawidłowo, skoro lekarz na usg w 21 tygodniu nie wpisał ani wagi, ani wymiarów dziecka?Powiedział jedynie, że wygląda na to, że z dzieckiem jest wszystko dobrze.

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania
Witam.
Skoro tak powiedział, to znaczy, że wszystko w porządku (przynajmniej na podstawie USG). Zwykle po badaniu wydawany jest opis. Może trzeba się o niego upomnieć!
Pozdrawiam serdecznie.