Brak opisu badania usg

Jak mam wiedzieć, czy dziecko rozwija się prawidłowo, skoro lekarz na usg w 21 tygodniu nie wpisał ani wagi, ani wymiarów dziecka?Powiedział jedynie, że wygląda na to, że z dzieckiem jest wszystko dobrze.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Skoro tak powiedział, to znaczy, że wszystko w porządku (przynajmniej na podstawie USG). Zwykle po badaniu wydawany jest opis. Może trzeba się o niego upomnieć!

Pozdrawiam serdecznie.