Brak orgazmów u 36-latki

Dzień Dobry. Mam 36 lat , me Zycie seksualne nie jest praktykowane . Stąd pytanie czy Kobieta nie mająca orgazmu wewnętrznego -trudno o niego , czy z taką Kobietą jest coś nie tak seksualnie ? Czy ogólnie o tę formę wewnętrzną jest trudniej. Czy to soś nie pokojącego ? i czy ten wewnetrzny orgazm kiedyś jest w stanie sie pojawić , czy nie

Dzień dobry,

Proponowałabym Pani skosnultowanie się OSOBIŚCIE z psychologiem, psychoterapeutą lub seksuologiem - którzy wyłącznie w kontakcie osobistym będą w stanie udzielić Pani informacji i ew.zaproponować odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden. Różne są jedynie drogi jest osiągania - np. pochwowa, łechtaczkowa, piersiowa, wyobrażeniowa itp. Dla różnych kobiet, ale też dla jednej kobiety na różnych etapach jej życia, w różnych związkach itp. ta "główna" droga może być nieco inna.

Pozdrawiam!