Brak orgazmu po infekcji pęcherza moczowego

witam.od jakiegos miesiaca mam problem z osiagnieciem orgazmu.przez 16 lat pozycia seksualnego nie było problemu,a pojawił sie tak ot tak,,bardzo mnie to martwi ,bo nigdy nie miałam z tym problemu,,,a teraz masakra ..gdy czuje .,że juz jestem prawie pewna ,że za chwilę będę szczytowała,nagle wszystko znika,całe napięcie i podniecenie i orgazmu brak.niedawno przebyłam infekcję pęcherza moczowego.czy to moze miec cos wspolnego z tym?

Witam. Po pierwsze powinna Pani mniej koncentrować się na osiągnięciu orgazmu i nie stresować się tym bo jest to samo napędzająca się machina. Zapalenie pęcherza samo w sobie nie powinno spowodować problemów ze szczytowaniem, ale podświadomie stres przed nawrotem infekcji w konsekwencji stosunku może na to wpływać. Proponuję nie koncentrowanie się nad celem w postaci orgazmu, być może wskazana byłaby rozmowa z partnerem. Proszę nie "zmuszać" się do orgazmu, za kilka tygodni sytuacja powinna wrócić do normy. Oczywiście zawsze może Pani udać się na wizytę do seksuologa który pomoże w ułatwieniu pozbycia się problemu