Brak orgazmu podczas stosunku z kobietą i ból jąder

Witam , moj problem dotyczy spraw intymnych polega on na tym ze nie moge dojsc z kobieta . Nie uprawiamy seksu ale piesci mnie oralnie dlugo dlugo i nic , z mojego penisa wydostaje sie przezroczysty plyn i brak oznak orgazmu fakt jest przyjemnie ale to nie orgazm. Penis mi nie staje tak bardzo jak podczas masturbacji. Gdy dlugo to trwa i wydziela sie ta przezroczysta "sperma" to potem bola mnie jadra. Troche mi glupio z tym isc do lekarza bo jestem mlody . Licze na pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie stymulacją jaką otrzymuje Pan podczas stosunku oralnego nie jest wystarczająco pobudzająca dla osiągnięcia orgazmu. Możliwe iż powodem takiego obroty spraw są nawykowe i wyuczone ruchu lub odpowiedni ucisk podczas masturbacji. Warto zaprzestać na jakiś czas onanizmu. Jeżeli to nie pomoże warto skorzystać z pomocy seksuologa.