Brak pęcherzyka a dobre BHCG i podejrzenie ciąży

Witam mam pytanie ktore mnie męczy z wynikow krwi okazalo sie ze jestem w ciazy w 3 tyg jest to b hcg 5,8-71,2 po raz drugi pani doktor zaleciłą pobranie krwi i wyszlo 5,95-71,2 po 3 dniach ale pecherzyka dalej nie widzi .Co o tym moge sadzic a testy ciazowe pokazuja na negatywne. jesli bym poronila jak uwaza to czy dalej b hcg bedzie sie utrzymywac i do jakiego czasu. Prosze o odpowiedz bo bardzo chcielibysmy z mezem dzidziusia ale nie wiemy dalej na czym stoimy. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po poronieniu beta hcg obniża się stopniowe. u Każdej kobiety nieco inaczej.