Brak pęcherzyka a poziom BHCG

Proszę o pomoc, ostatnią miesiączkę miałam 28.10.2014 beta w poniedziałek 4077,08 we wtorek wizyta u lekarza brak pęcherzyka dziś powtórka bety rośnie ale wynik to tylko 4829,2 zaczynam się martwić staramy się z mężem o dziecko od 2 lat poprzednia ciąże poroniłam w lipcu w 9 tc teraz jestem od początku na duphastonie nie mam plamień.

Milena Lubowicz

Przyrost BhCG mógłby być większy, ale taki też nie jest powodem do niepokoju. Jedyna co Pani może zrobić to spokojnie oczekiwać na kolejny wyznaczony termin usg.
Pozdrawiam