Brak pełnego zarostu u 22-latka

Witam mam 22 lata i chcialbym wiedziec czemu niemam jeszcze pelnej brody mam cos ale nie wszedzie sa odstepy i czuje ze sa wloski wszedzie ale sa biale i ich nie widac a w innych czesciach czarneco mam zrobic

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Kwestia zarostu to indywidualna sprawa dla każdego mężczyzny. Jak jest u ojca i braci? Pozdrawiam.