Brak pełnej erekcji i zmiany nastroju u partnera

Od dluzszego czasu jestem w zwiazku,do tej pory wszystko ukladalo sie dobrze,od kilku miesiecy zauwazylam ze partner sie zmienil-brak pelnej erekcji,stwierdzil ze nie moze mnie zaspokoic i proponuje mi seks grupowy oraz orgie,pod jego kontrola,zauwazyl zmiany nastroju i wybychy zlosci.Czy takie zachowanie wymaga leczenia?

Dzień dobry,

Proszę namówić partnera na osobistą konsultacje u lekarza psychiatry, ponieważ tak znacząca zmiana zachowania jest niepokojąca.

Warto porozmawiać z partnerem o motywacji do tego typu zachowań i rzeczywistej przyczynie zmian. Szczególnie jeśli podobne formy aktywności seksualnej są dla Pani nieakceptowalne.
Zmiany libido, wahania nastroju czy labilność emocjonalne mogą być także objawami niektórych zaburzeń psychicznych (np depresji), dlatego warto skonsultować się z psychiatrą, psychologiem lub seksuologiem.

Polecam konsulacje psychiatryczą, być może w konsekwencji również z seksuologiem, aby po pierwsze wykluczyć rozpoczynający się stan chorobowy, a po drugie znaleźć przyczynę tak nagłej zmiany jeśli chodzi o sposób postrzegania własnych potrzeb seksulanych, zwlaszcza, że te potrzeby dotyczycą również zmian w Pani życiu i samopoczuciu.