Brak płynu w zatoce Douglasa i brak owulacji

Czy brak płynu w zatoce Douglasa świadczy o braku owulacji....? Niestety lekarz robiący mi usg nie powiedział nic więcej w 12dc miałam pęcherzyk 22mm w lewym jajniku, po dwóch dniach w jajniku tym były trzy pęcherzyki i największy z nich miał 9mm, tego dużego już nie było, doktor powiedział, że nie ma płynu i owulacji nie było, ale mnie nurtuje pytanie co w takim razie stało się z tym dużym skoro nie pozostał po nim żaden ślad?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie został wydalony. Brak płynu w zatoce Douglasa to norma.