Brak podniecenia podczas stosunku i szybki orgazm u 21-latka

Witam Uprawiam sex z swoją dziewczyną od niedawna. Mam dziwny problem ponieważ podczas sexu nie czuje podniecenia lub jak to inaczej nazwać a z drugiej strony nasze stosunki trwają krótko ponieważ bardzo szybko dochodzę. Proszę nie odbierać tego jako żart. Naprawdę nie wiem o co z tym chodzi i proszę o fachową pomoc. Z góry dziękuję i czekam :)

Dzień Dobry,

w okresie krótko po rozpoczęciu życia seksualnego normą może być niezdolność do odbycia dłuższego stosunku seksualnego.
Jeśli chodzi o nie odczuwanie podniecenia to nie jest dla mnie jasne, czy nie ma Pan ochoty na seks czy jest trudność z uzyskaniem erekcji?

Dzień dobry.

Opisany przez Pana problem wydaje się mieć związek z niewielkim doświadczeniem w "tych" sprawach. Bywa, że, szczególnie młodzi mężczyźni, rozpoczynający współżycie seksualne traktują je jako szczególny rodzaj egzaminu, któremu (jak każdemu egzaminowi) towarzyszy stres i zdenerwowanie. Te z kolei wpływają na podniecenie (a raczej jego zanik) i jak rozumiem, osłabienie wzwodu, które w następstwie wywołuje przyspieszony wytrysk. Paradoksalnie bowiem, do wytrysku dochodzi szybciej w przypadku niepełnego wzwodu.
Problem powinien samoczynnie ustąpić, gdy nabierze Pan więcej doświadczenia i przestanie się skupiać na sobie i reakcjach własnego ciała podczas seksu. Dodać można, że warto porozmawiać o tym również z partnerką.
Dla pełnego komfortu mógłby Pan również skorzystać z konsultacji seksuologicznej, podczas której mógłby Pan się trochę "podedukować".

Pozdrawiam.