Brak pomocy przy dziecku ze strony męża

wITAM JESTEM 28 LETNIA MAMA 3 LATKA JESTEM W SZCZESLIWYTM ZWIAZKU ALE MOJ PROBLEM POLEGA NA TYM ZE MAZ MI WCALE NIE POMAGA W OPIECE NAD DZIECKIEM JESTEM OSTATNIO NERWOWA A MAZ WOLI OGLADAC TV LUB GRAC W GRY ZASTANAWIAM SIE NAD DRUGA CIAZA ALE CHYBA NIE JESTEM GOTOWA BO BYLABYM SAMA ZE WSZYSTKIM NIE RADZE SOBIE A MAZ NIBY WIE ALED NIC Z TYM NIE ROBI...

Dzień dobry,

Proszę poszukać psychoterapeuty, który zajmuje się terapią małżeńską/pary i skorzystać z takiej formy pomocy. Niektóre ośrodki oferują terapię małżeńską w ramach NFZ, jednak bardziej dostępna jest ofercie prywatnej.

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Specjalista nie tylko wesprze, ale także pomoże w odbudowie poczucia własnej wartości, świadomości swoich potrzeb umiejętności ich jasnej komunikacji, a także asertywności i stawiania granic. Te wszystkie aspekty są niezbędne w budowaniu opartej na partnerstwie relacji. Kiedy Pani poczuje się pewniej i będzie Pani mogla jasno zakomunikować swoje potrzeby w związku, budować kompromis, a tym samym większą satysfakcję z relacji.