Brak popędu seksualnego u 23-latka

Witam. Od 1,5 roku cierpię na brak popędu seksualnego. Pojawił się on nagle. jakiś czas temu robiłem badania hormonalne: testosteron-26,2nmol/l, FAI-74,4%, FSH-1,5mIU/ml, LH-2,36mIU/ml, TSH-2,09uIU/ml, estradiol-19,73pg/ml. Wszystko w normie oprócz prolaktyny-17,4ng/ml. Byłem z tym najpierw u internisty a potem u seksuologa. W obu przypadkach lekarz stwierdził że zaburzenia popędu raczej nie wynikają z nadmiaru prolaktyny, ale mój problem trwa nadal a ja nie wiem co robić i do kogo się udać.

Dzień dobry,

Nie pisze Pan jakie zalecenia czy propozycje leczenia dał Panu lekarz seksuolog.
Proszę znaleźć w swojej okolicy PSYCHOTERAPEUTĘ i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pan znaleźć np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie /w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego/.

Dzień dobry!

Proszę kontynuować diagnostykę u lekarza seksuologa oraz skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!