Brak poprawy pomimo zażywania leku Tianesal przez męża

Witam.mąz zażywa tianesal ale mu nie pomaga.nie chce przyznac sie lekarzowi ze te leki mu nie pomagaja.nie wiem co robic.jest coraz gorzej ,wszystko co jest opisane w waszym artykule dotyczy mojego męża.mamy dzieci w związku jestesmy od 13 lat,nie chce żeby sobie coś zrobił albo nam.nie wiem już co robic......

Dzień Dobry Pani,

Staram się Panią zrozumieć, tak jak potrafię.
Proszę nie czekać.

Proszę ponownie zachęcić Męża do konsultacji z psychiatrą, może skuteczne byłoby zaproponowanie Mężowi, że pójdzie Pani razem z Nim?

Sugeruję skontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, np. w Poznaniu, Warszawie, Krakowie (tel. 12 / 421 92 82) Gdańsku lub innym (pomoc bezpłatna) gdzie po wstępnym rozpoznaniu specjaliści udzielą wskazówek lub zaoferują odpowiednią dla Pani rodziny pomoc.

Życzę Pani skuteczności,
Irena Mielnik-Madej