Brak potrzeby posiadania drugiego dziecka przez partnera

Jestem 6 lat po slubie. Wszystko ukladalo sie dobrze do czasu kiedy okazalo sie, ze jestem w drugiej ciazy. Maz uporczywie przez ponad miesiac czasu namawial (zadal) mnie do usuniecia, nawet umowil mnie na zabieg poza moimi plecami. Od tamtego czasu go nienawidze. Nie poddalam mu sie, urodzilam syna. Maz od razu poddal sie wazektomii (bez rozmowy ze mna), zeby taka sytuacja juz sie nie zdarzyla. Od tamtego czasu go nienawidze, jestem z nim bo sa dzieci. Czy da sie jeszcze to naprawic? Dziekuje.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę, który zajmuje się terapią małżeńską / pary i skorzystać z takiej formy pomocy.