Brak przyjemności podczas seksu z kobietą

Nie potrafie odczuwać przyjemności w czasie seksu z kobietą, coś mnie blokuje. Czasami nie mam nawet erekcji.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie napisał Pan czy ta dolegliwość dotyczy jednej konkretnej kobiety czy ogółu. W takiej sytuacji może to oznaczać problemy organiczne. Jeżeli jednak dotyczy to tylko obecnej partnerki problem leży w psychice. Warto skorzystać z porady psychologa.

Może być kilka powodów braku przyjemności z seksu z kobietą. Ponieważ brakuje wielu informacji, trudno będzie odpowiedzieć na Pana pytanie. Proponuję spotkanie z seksuologiem psychoterapeutą, problem jest na tyle poważny, że trudno będzie sobie z nim samemu poradzić a z czasem może się jeszcze pogłębiać i nasilać. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u specjalisty.