Brak radości z życia i satysfakcji z małżeństwa

Witam.Jestem mama 3 letniego Kacperka.Od jakiegos czasu nie uklada mi sie w zwiazku Nie dogadujemy sie z mezem jak trzeba .Maz nie wspiera mnie wogole , nie pyta o moje oczekiwania potrzeby. Z kazdym problemem zmagam sie sama co odbilo sie na moim smopoczuciu bo nic mnie nie cieszy czuje sie wykonczona psychicznie i nie potrafie cieszyc sie zyciem nie usmiecham sie , Kazda rzecz mni drazni Nie czerpe radosci z maciezynstwa,Nie mam mozliwosci resetu . Jak odzyskac radosc zycia jak stac sie silna

Dzień dobry,

Proszę rozważyć konsultacje wspólnie z mężem u psychoterapeuty, który zajmuje się psychoterapią małżeńską. W zależności od rozpoznania może zaproponować Państwu psychoterapię małżeńską i/lub skierować Panią na terapię indywidualną.

Znalezienie czasu TYLKO dla siebie jest bardzo ważne w Pani sytuacji. Proszę porozmawiać z mężem o swoich oczekiwaniach - jeżeli nie przyniesie ta rozmowa rezultatów, proszę rozważyć podjęcie terapii małżeńskiej. I w takiej sytuacji również proponuję poszukać możliwości wsparcia wśród innych osób - rodziny, przyjaciół itp. Tak, aby mogła Pani wygospodarować czas właśnie na reset dla siebie. Jest to bardzo ważne przy natłoku różnego rodzaju obowiązków. Pozdrawiam.