Brak realizacji biegania

Witam Od jakiegoś czasu zauważyłam że nie realizuje tego co mam w głowie. Np mam ochotę na bieganie a tego nie robię.Można to jakoś wyjaśnić?

Pózniej żeby łatwiej wrócić do biegania najlepiej jest napisać sobie na dużym kartonie co Panu bieganie daje a pod spodem godziny i dni tygodnia kiedy będzie Pan biegał.
Jeżeli nie zadziała to polecam wizytę u psychologa.
Pozdrawiam.

To bardzo ogólne stwierdzenie. Wielu z nas nie realizuje wszystkich swoich zamierzeń. Rzeczywiście zastanawiające jest dlaczego nie robi Pani rzeczy która sprawiłaby Pani przyjemność (np. bieganie). Żeby znaleźć dobre wyjaśnienie tego co się dzieje, warto udać się na konsultację do psychoterapeuty. Po zebraniu wywiadu klinicznego terapeuta pomoże Pani określić czy problem związany jest z Pani funkcjonowaniem psychologicznym i czy można go wyleczyć psychoterapią. Być może jest w Pani konflikt pomiędzy sprzecznymi pragnieniami lub dążeniami – jednak to tylko hipoteza, którą można poszerzyć podczas rozmowy ze specjalistą.

Serdecznie pozdrawiam.

To konflikty motywacyjne. Należy się zastanowić, dlaczego Pani chce biegać oraz - jakie skutki przyniesie bieganie i co w związku z tym się stanie?

Czasem "nasza" motywacja okazuje się tylko oczekiwaniem otoczenia, a wcale tego nie chcemy. Czasem braknie nam energii, bo źle rozplanowalismy czynnosc. Czasem się boimy...

Powodów jest wiele.