Brak ruchów dziecka podczas badania USG w 21 tygodniu ciąży
Dzien Dobry Wczoraj mialam badanie usg i dziecko wcale sie nie ruszalo, widac bylo bicie serduszka ale dziecko nie dalo sie obudzic nawet powielu staraniach lekarza, przez to nie dokonano odpowiedniego pomiaru dziecka i kazano mi przyjsc we wtorek czyli za trzy dni, martwi mnie pozycja dziecka w brzuchu bo siedzi ono na pupie bardzo nisko i wcale sie nie rusza, ja sam bardzo zadko czuje jakiekolwiek ruchy a to juz 21 tydzien. Prosze o opinie.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Pozycja pośladkowa jest jak najbardziej typowa dla tego wieku ciąży. Jeśli jednak słabo czuje Pani ruchy, wydaje się to być niepokojące. Sugeruję udać się na USG tak jak zalecił specjalista ginekolog za 3 dni.