Brak środków na spłatę zadłużeń, samotne święta, poczucie odrzucenia i próby samobójcze

Proszę o pomoc. Pracuję, ale z powodu choroby w ub roku - wpadlam w spiralę dlugow. Bylam chora. Corka odrzucila mnie po wyjsciu za mąż .Nie mam środkow na splacenie zadlużeń, ani na kredyt. Po 9 samotnych świętach - bol , tęskonta , poczuciezucie odrzucenia i i osamotnienia urosly .2 proby samobojcze -wolalam o ratunek Na prozno. Opinia Psychiatry sprzed 4 lat " Umiarkowany epizod depresyjny . Zalecany Mirtor I Piroxinor (?)Dystymia - zalecana psychoterapia CBA "Leki biorę.Szpitala nie chcę

W kwestiach życiowych - być może spotkanie z doradcą zawodowym i skonstruowaniem planu dalszej kariery zawodowej pomógłby Pani w zarobieniu dodatkowych środków na wyjście z zadłużenia?