Brak stosunków z mężem po ślubie i jego uzależnienie od pornografii

Witam, mam 34 lata, od 7 lat jestem ze swoim mężem a od roku jesteśmy małżeństwem. Dopiero po ślubie zamieszkaliśmy razem w dużym domu (wspólnie z jego rodzicami). Niestety od ślubu nie układa nam się w łózko. Mąż nie ma ochoty na seks. Próbowałam wiele razy zachęcić go (seksowna bielizna, przytulanie) ale to nie pomaga. Przypadkiem znalazłam na tablecie stronę z filmami pornograficznymi i wiem, że On ogląda te filmy. On nie widzi problemu w tym, że prawie w ogóle się nie kochamy. Co mam robić?

Dzień dobry!

Dla pełnego zrozumienia Państwa sytuacji bardzo ważne jest poznanie odczuć i oceny zarówno Pani, jak i partnera. Temat pornografii może okazać się istotny, ale nie każde z niej korzystanie świadczy o uzależnieniu i nie zawsze jest bezpośrednią przyczyną kryzysu.
Zachęcam do rozmów z mężem, a także wspólnej konsultacji psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam!