Brak stosunków z partnerką od 3 lat

witam mam pytanie ?Moja partnerka nie kocha sie zemna od 3 trzech lat. zawsze staram sie byc czsty i atrakcyjny ale mamwrazenie jak by mnie sie wstydzila lub bzydzila niewjem co dzieje sie z jej psychika. Mam wrazenie ze bardzo duzy wplayw ma tesciwa, na mja kobiete ,bo jej siostra ma 7 ro dzieci ,i moim zdaniem opowiada mamusi co robimy .To jest duzy wplyw mamusi . Prosze o pomoc .

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę, który zajmuje się terapią małżeńską / pary, i wspólnie podjąć terapię.
Jest ona raczej dostępna w ofercie prywatnej, niż na NFZ.

Witam,
czy rozmawiał Pan z partnerką na temat jej niechęci do współżycia? W związku szczerość i otwartość to podstawa. Ne wiadomo z jakiego powodu powstrzymuje się od stosunków. Sfera seksualna jest niezwykle ważną w każdym związku. W zależności od tego co usłyszy Pan od partnerki można spróbować podjąć terapię dla par lub udać się do seksuologa.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl