Brak sympatii do dzieci partnera z poprzedniego związku

Witam. Moj problem jest dla mnie bardzo poważny,otóz jestem z meżczyzna obecnie juz meżem ,a nie lubie to bardzo skromnie powiedziane jego dzieci. dostaje nerwicy ,kiedy ich widze lub slysze o nich. Czy powinnam udac sie do psychologa ,poniewaz bardzo sie mecze. Pozdawiam czekam na odpowiedz.
KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu

Fakty o zdrowiu - Samobójstwo może mieć podłoże genetyczne

Szanowna Pani,
Zdecydowała się Pani na związek z mężczyzną, który ma dzieci. Można powiedzieć, że to ważna i niezbywalna część jego życia. Fakt, że tak żywo Pani na nie reaguje, świadczy o czymś istotnym i dla Pani, i dla Waszego związku. Jakie to są uczucia i z jakich potrzeb one do Pani płyną.
Jeśli nie może Pani sama sobie z tym poradzić, warto udać się na konsultacje do psychologa. Stworzyła Pani nowy związek, warto zadbać o jego dobre funkcjonowanie.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

0

Witam,
jeśli we własnym zakresie nie rozwiązała Pani problemu, bo widzę, że sprawa powoduje duży dyskomfort, można udać się na konsultację psychologiczną. Po wysłuchaniu Pani, specjalista może zaproponować pomoc w formie poradnictwa, psychoedukacji albo w formie terapii, w zależności od tego, jak oceni sytuację. Powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty