Brak trzeciej miesiączki po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Czy możliwe jest nie mieć miesiączki po odstawieniu antykoncepcji. Antykoncepcji odstawiłam w październiku lub listopadzie w grudniu miała normalnie miesiączkę w styczniu miałam też miesiączkę ale mniejsza a tu luty i nic. Co się dzieje.

Małgorzata Panek

Antykoncepcja hormonalna może spowodować zaburzenia gospodarki hormonalnej. Proszę udać się do ginekologa. On wykona odpowiednie badania.
Pozdrawiam