Brak umiejętności rozsądnego picia alkoholu

dzień dobry , prosze o rade mam syna 23 letniego który nie potrafi pić rozsądnie, krótko mówiąc. Idąc na impereze przychodzi mnocno pijany. Ostatnio z nim rozmawiałam i powiedział że nie umie pić rozsądnie i nie zna umiaru, nie wie kiedy przesadzi z tym ostatnim kieliszkiem. Powiedział że sam nie umie sobie z tym poradzić i chętnie by poszedł do kogoś kto pomożę. Proszę o pomoc gdzie szukac takiej pomocy?

W opisanej przez Panią sytuacji konieczna jest rozmowa ze specjalistą terapii uzależnień. Można umówić się na wizytę do Poradni/Ośrodka Leczenia Uzależnień, lub na konsultację do terapeuty, który przyjmuje prywatnie, w gabinecie .
Pozdrawiam serecznie