Brak wiary we własne możliwości i zaburzenia nastroju

Czuję się w dołku życiowym, nic mnie obecnie nie cieszy. Czuję się zdruzgotany i do niczego nie przydatny w tym życiu. Inny od wszystkich. Rzuciłem studia na 4 roku ponieważ nie czułem tego oraz wiedziałem, że denerwować mnie będzie bycie czyimś podwładnym. Aktualnie robię kurs na elektromechanika co trwa 10 miesięcy aczkolwiek zarobki nie są dla mnie zadowalające a mam już 24 lata... Ludzie nie widzą we mnie żadnego autorytetu a ja tymbardziej nie wiem w którą stronę podążąć

Dzień dobry,

Proszę rozważyć konsultacje u psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości. Pomoc może Pan również uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Myślę,że powinien Pan skorzystać z pomocy Psychoterapeuty.Problem,który Pan zgłasza może mieć głębsze przyczyny i sięgać relacji z osobami znaczącymi,z osobami z najblizszej rodziny.Po przyjzeniu się przyczynom Pana obnizonego nastroju psychoterapeuta pomoże Panu w odnalezieniu sensu w pracy i życiu osobistym.