Brak widzenia z bliska po operacji na zaćmę wrodzoną

Witam, jestem po operacji lewego oka na zaćmę wrodzoną, mam wstawioną nową soczewkę -1,25. Od zdjęcia opatrunku nie widzę z bliska ani też z daleka i zauważyłam, że oko mi tak jakby skacze. Zabieg miałam w środę a mamy sobotę, czy te objawy ustąpią? Czy będe widziała z bliska? Moja Pani doktor mówi, że jest wszystko ok.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Są to prawdopodobnie jeszcze objawy uboczne zabiegu. Z czasem powinny one ustąpić.