Brak współżycia a możliwość ciąży

Witam! Mój chłopak na palcach miał preejekulat i następnie dotknął delikatnie moich warg sromowych. Było ta delikatnie i ledwo co tam dotknął. Chcę również dodać, że na palcach miał tego niewielką ilość. Czy mogę być w ciąży? Strasznie się martwię o to.

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży jest niemalże zerowe. Na przyszłość radzę pomyśleć o antykoncepcji, żeby potem uniknąć stresów.
Pozdrawiam