Brak wypróżniania po operacji usunięcia woreczka żółciowego

Dziś wróciliśmy za szpitala,mąż miała operacie woreczka żółciowego metoda tradycyną przez cięcie,ponieważ jest po operacji rak jelita grubego z powikłaniami 2 reoperacje,ma stomię,martwimy się ponieważ brak wyprużnienia.Pusty worek,po operacji tylko raz się wypróżnił.Dziś cały dzień worek jest pusty,co robić.Prosimy o pomoc.

Witam, niedrożność porażenna jelita jest częstym powikłaniem po zabiegach operacyjnych, w ciągu kilku dni wszystko powinno wrócić do normy