Brak wytrysku i dni niepłodne a ciąża

Zrobiłam to z chłopakiem 16 października. prezerwatywa pękła. nie doszło do wytrysku i zdaniem chłopaka bardzo dużo do niego brakowało. dostałam okresu 23 października. można więc powiedzieć że stosunek odbył się 7 dni przed okresem. Czy mam szansę na bycie w ciąży ?. przypominam że były to chyba dni niepłode. do wytrysku nie doszło. i dostałam okresu, jakie sa szanse na bycie mamą ? bardzo proszę o pomoc.

Milena Lubowicz

Każdy stosunek, nawet z zabezpieczeniem, niesie ze sobą ryzyko ciąży. Proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam