Brak wzwodu i nerwica lękowa

Witam mam problem otuż kiedyś się masturbowałem oglądałem pornografie teraz jestem w abstynencji ale nie mam wcale wzwodu nawet jak mnie kolerzanka dotyka, ostatnio w pracy widziałem ustawioną kobiete gołą i nic na mnie nie działa nie wiem co robic prosze o pomoc . Myślałem ze jak przestane się masturbować to bende miał wzwód ,mam stwierdzoną nerwice natręctw często jak widzę osoby zakochane pojawia się złość i smutek że jestem sam proszę o pomoc

Witam,

Nerwica natręctw jest wskazaniem do psychoterapii, czasem w połączeniu z farmakoterapią (czyli z lekami). Zachęcam by poważnie rozważył Pan podjęcie tej formy leczenia.
Opisane przez Pana trudności mogą towarzyszyć nerwicy natręctw. Zachęcam by opowiedział Pan o nich specjalistom, z którymi zdecyduje się Pan skontaktować i sprawdził jak jest u Pana – psychoterapeucie, seksuologowi, lekarzowi psychiatrze.

Pozdrawiam.