Brak wzwodu nawet rano

Mam 51 lat i problem z seksem. Co zrobić? Po prostu mój mały nie chce stać. Nawet rano, jak chłop musi do ustępu, teżgo już nie ma. Co robić?
51 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

trudno jest postawić jednoznaczną diagnozę, nie badając Pana osobiście i mając tak ogólnikowy wywiad. Myślę, że konieczna będzie wizyta u urologa w celu diagnostyki przyczyny Pana dolegliwości.