Brak wzwodu po pierwszym wytrysku

Witam. Mam 19 lat podobny problem jak kolega z innego tematu, aczkolwiek mój członek opada zupełnie dopiero po pierwszym wytrysku, który ostatnio jest zbyt szybko. Na początku myślałem, że to przez prezerwatywy, przedłużające stosunek, że może jestem uczulony, ale coraz bardziej wydaje mi się, że nie w tym tkwi problem. Planuję kupić jeszcze inny model prezerwatyw dla potwierdzenia, że nie w tym tkwi przyczyna. Dodam jeszcze, że jest to bardzo dziwne, gdyż czasem członek stoi mi nawet po 2, 3 wytrysku, a czasem, i niestety dużo częściej, opada już po pierwszym i mimo licznych i długotrwałych prób podniecania, nic się nie dzieje. Planuję wybrać się z tym problemem do lekarza, ale nie wiem, czy do urologa, seksuologa czy innego specjalisty. Czy taka wizyta jest konieczna? Proszę o opinie. Pozdrawiam

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie.

Po orgazmie i wytrysku to normalne, że wzwód ustępuje. Czasem szybciej, czasem później. Do odbycia kolejnego stosunku konieczna jest przerwa. Na szczęście wzwód nie ustępuje u Pana przed szczytowaniem i nie uniemożliwia odbywanie prawidłowego stosunku.