Brak wzwodu u 22-latka - co robić?

Witam. Moim problemem jest brak wzwodu oraz brak libido. Nie mam pewności, kiedy się to pojawiło, zorientowałem się dopiero podczas momentu, gdy miałem polucje bez erekcji. Czasami rano występuje erekcja, jednak bardzo słaba. Dodam, że mam 22 lata i 4 lata temu przyjmowałem izotek. Co robić w takiej sytuacji ?

Szanowny Panie, proszę zasięgnąć opinii seksuologa. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski