Brak zabezpieczenia i problemy z przebiciem błony dziewiczej a ciąża

Witam! Przedostatnią miesiączkę miałam 13.05, ostatnią 12.05 krwawienie u mnie trwa zazwyczaj do 3-4 dni z tym że pierwsze1-2dni to mocne krwawienie. 28.05 (ostatni dzień płodny wg moich obliczeń)doszło do zbliżenia z moim chłopakiem, kochaliśmy się, a raczej nie kochaliśmy bo nie był to całkowity stoaunek. problem w tym że nie miał założonej prezerwatywy.. W skrócie sytuacja była taka: brak gumy, nie przebił blony . jakie są szanse na bycie w ciąży i czy wg są ? ;ccx

Witaminy w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie bardo rozumiem rozgraniczenie: 13.05 i 12.05 (chyba, że jedna data dotyczy kwietnia). W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niskie, ale nie można jej wykluczyć.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest dość duża.