Brak zabezpieczenia przy stosunku w dni płodne

Witam mam pytanie otóż kochałam sie z chłopakiem w dniu owulacji nie zabezpieczyliśmy sie jednak długo przed wytryskiem wyszedł ze mnie , za pare dni powinna byc miesiączka a ja zauważyłam spuchniecie pochwy w środku jednak oprócz delikatnego bólu piersi nie odczuwam nic , jak duże jest ryzyko ze moge byc w ciazy ? Pozdrawiam

Proszę poczekać do terminu spodziewanej miesiączki i jeśli nie wystąpi, zrobić beta HCG z krwi.