Brak zaufania do ludzi, którzy mnie otaczają

Witam Jestem 25 letnią kobietą, ale od pewnego czasu zauważyłam że mam bardzo niskie zaufanie do ludzi którzy mnie otaczają. Mam również wrażenie że wszyscy ludzie mnie obgadują za moimi plecami nawet mój chłopak. Na początku myślałam że wszystko ze mną ok ale zaczynam podejrzewać że coś ze mną nie tak. Na ogół byłam osobą bardzo ufną i szybko nawiązującą kontakty. Teraz raczej stałam się osobą która woli stać gdzieś na uboczu nie zauważoną. Boje się o swoje zdrowie psychiczne. Czy coś mi dolega

Dzień dobry,

Wirtualnie nikt nie może Pani zdiagnozować, ponieważ ZAWSZE konieczny jest osobisty kontakt ze specjalistą. Jeżeli niepokoi się Pani zmianami w swoim zachowaniu, przeżywaniu - zawsze może Pani skorzystać z konsultacji (osobistej!) u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty.