Brak zaufania w stosunku do mężczyzn

Moim problemem jest brak zaufania w stosunku do mężczyzn. Wszystkich oceniam jedną miarą, potrafię budować z nimi normalne relacje, ale nie umiem w pełni zaufać. Może to przez mojego ojca, z którym zawsze były problemy:alkohol, kłótnie, wieczne zarzuty, zmuszanie siłą. Cały czas mam do niego o to żal, bo kumple, wódka zawsze byli ważniejsi. Ciągłe porównania do innych. A może to wynik pewnej sytuacji z życia, nie wiem. Zaczęłam nosić obrączkę, aby czuć się bezpiecznie. Reaguje agresją na podryw

Dzień dobry!

Zachęcam do skorzystania z psychoterapii, aby lepiej zrozumiała i uświadomiła Pani sobie swoje uczucia, myśli; ich przyczyny, a także zastanowiła, czy i w jaki sposób chciałaby to Pani w sobie zmienić.

Pozdrawiam!

Witam,
Zachęcam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeuty. Myślę, że taka praca pozwoli przyjrzeć się emocjom, własnym przekonaniom spojrzeć z innej perspektywy.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Balicka