Brak zmian naciekowych i guzek w RTG płuca
Mam ma 78 lat. Opis RTG: Stan po przebytym, wygojonym złamaniu VII i IX żebra strony prawej, miąższ płucny bez zmian naciekowych, przejaśniony rozedmowo. Drobny indurowany solami wapnia guzek 4mm w dolnym polu płuca lewego.

KOBIETA, 78 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Brak cech aktywnego zapalenia, guzek może być zmianą pozapalną. Wskazana konsultacja pulmonologiczna w celu odniesienia wyniku do Pani stanu zdrowia.