Brak zrozumienia w czytaniu u dorosłego

co to jest jak sie nie rozumie czytanego zdania tylko sie nad tym zastanawia a puzniej powoli sie rozumie .ale odrazu nie moge zrozumiec dopiero po czasie albo glebszym zastanowieniu.mam 37 lat i takie cos przytrafilo mi sie jak mialem 31 lat od tego czasu lecze sie psychiatrycznie ale nadal tak mam wtedy nie rozumiem co sie ze mna dzieje .prosze o podpowiedz co z tym zrobic bo juz sam nie wiem co jest grane i czesto zdaza mi sie mowic w liczbie mnogiej nie wiem dlaczego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej taki objaw jest wynikiem rozkojarzenia i braku skupienia nad tekstem czytanym. Z pewnością jest to wynik choroby na którą się Pan leczy. Proszę skonsultować się ze swoim psychiatrą.