Brązowa, gęsta wydzielina z pochwy u 19-latki

Dzień dobry, mam 19lat. Miesiączkuję nieregularnie (wahania między 30 a 50 dni). Ostatni okres miałam 26.09. , następnie 11.11. przez jeden dzień krwawiłam i na tym się skończyło. Zauważyłam że od ok tygodnia plamiłam znikomo brązowym, gęstym śluzem. Dzisiaj wydzieliny było znacznie więcej, brązowej, ale nie gęstej. Kochałam się z chłopakiem w połowie października, 3dni temu robiłam test ciążowy ok godziny 11 i wyszedł negatywny.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Zabarwienie śluzu na brązowo może świadczyć o rozpoczynającym się krwawieniu. Sugeruję konsultację u ginekologa, który oceni przyczynę zmiany zabarwienia wydzieliny.