Brązowa kropka na zewnętrznej stronie wargi sromowej

Witam mam 24 lata i pojawiła mi się czerwono-brazowa az do czarnej kropka na zewnętrznej stronie wargi sromowej nie swędzi nie boli jedynie przy nacisku odczowam ból mam ją już kilka miesięcy czy mam powody do niepokoju? miejsce to nie krwawi podczas depilacji nie podrażnia się gdyż jest słabo wyczuwalne aczkolwiek jak sprawdzam i wypuklam wygląda jakby krost krwi,która za chwile pęknie proszę o rade

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmiany nie można powiedzieć, czym ona jest. Proszę pokazać zmianę swojemu ginekologowi.
Pozdrawiam