Brązowa plamka po pettingu a strach przed ciążą

Witam , uprawiałam z swoim chłopakiem petting dnia 15.11 . Miesiączke miałam 4.11 . Chłopak 2 razy doszedł za pierwszym razem wyszedł do toalety , i dotknął ręką mojego pośladka ręka była sucha . Za drugim razem od razu po zdarzeniu poszliśmy umyć ręce nie dotykał bezpośrednio moich narządów płciowych tylko przez legginsy i majtki .. Dnia 21.11 zauważyłam jedna brązową plamkę co to może być bardzo się boje . Czy to ciąża ?:(

Magdalena StusiĹska

W opisanej przez Panią sytuacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo bardzo niskie. Jeżeli mimo to ma Pani wątpliwości w dniu spodziewanej miesiączki można wykonać test ciążowy.

Milena Lubowicz

W opisanej przez Panią sytuacji nie ma ryzyka ciąży.
Pozdrawiam