Brązowa wydzielina i ból jajników a plamienia okołoowulacyjne

Dzien Dobry:) mam 21 lat. miesiczkuje regularnie co 28-30 dni. Miesiaczka trwa 5-6 dni. Ostatnia mialam 14pazdziernika. 27 pazdziernika wystapily u mnie plamienia w brazowym kolorze i bolaly mnie jajniki. Na nstepny dzien nie mialam zadnych obiawow. jednak dzisiaj 28 paż znowu mam brazowe plamienia. czy to sa plamienia okoloowulacyjne? prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mogą to być wspomniane plamienia okołoowulacyjne, nie mniej jednak warto udać się do ginekologa by wykonać badania mające na celu wykluczenie patologii.