Brązowa wydzielina i krótszy okres

Współżyłam z partnerem poraz pierwszy, ale z naszym zabezpieczeniem nic się nie stało i skończył poza mną. Lecz od 2 miesięcy (odkąd zaczęliśmy współżyć) dostałam okres, który trwał 4 dni, a zawsze trwał 6-7. W drugim miesiącu po takiej krótszej miesiączce dostałam jakiejś brązowej wydzieliny. Miałam tak przez dwa dni, a teraz po tym wszystkim chce mi się cały czas siku. Co to oznacza? Dlaczego wystąpiła brązowa wydzielina i dlaczego mam krótszy okres?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po inicjacji seksualnej możliwe są wahania hormonalne. Dodatkowo Pani objawy mogą sugerować infekcję dróg moczowo-płciowych, co także może wpływać na menstruację.