Brązowa wydzielina na bieliźnie. Co to oznacza?

Witam.
Mam 17 lat, jestem dziewczyną. Ostatnio kochałam się z chłopakiem i niestety doszło do wytrysku. okres spóźnia mi się tydzień. Za to mam brązową wydzielinę na bieliźnie. Co robić?
Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Brązowa wydzielina to nic innego jak delikatne krwawienie. Może ono być zapowiedzią nadchodzącej miesiączki lub towarzyszyć wczesnej ciąży. Jeżeli miesiączka nie będzie się pojawiać radzę przeprowadzić test ciążowy. Polecam artykuł na naszym serwisie o wczesnych objawach ciąży:

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Pozdrawiam serdecznie!