Brązowa wydzielina podczas okresu

Witam, mam 20 lat, od kilku miesięcy regularnie miesiączkuje. Jednak w tym miesiacu okres, ktory powinien pojawić sie 5 lutego pojawił sie 18 . Było niewiele krwi, za to duzo "czegoś" brązowego.. Ten okres trwał 4 dni, gdzie zazwyczaj trwa 5-7 dni i jest duzo bardziej obfity. Na dodatek od kilku dni zauważyłam plamienie, wyst. od południa do wieczora - bardzo ciemno brazowe. Co powinnam myślec ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych. Wskazana konsultacja z ginekologiem.