Brązowa wydzielina przy leczeniu grzybicy

Witam.
Od ponad 1,5 roku leczę się na grzybice pochwy. Przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne, jednak od 3 miesięcy ich nie biorę. Przez pół roku nie miałam grzybicy i znowu powróciła. Byłam w środę u ginekologa i dostałam tabletki **** (lek przeciwgrzybiczy) i teraz od 2 dni mam dziwne brązowe upławy, czasem z domieszką krwi.
Okres skończył mi się w poniedziałek, a w środę miałam dziwne krwawienie i teraz te brązowe upławy. Czy może być to coś jeszcze prócz grzybicy? Bardzo proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Grzybica nie objawia się zwykle krwawieniem ani plamieniem, lecz charakterystycznymi, białawymi, grudkowymi upławami. Być może była to przedłużająca się miesiączka, w czasie której wystąpiła jednodniowa przerwa? Możliwe także, że występuje u Pani jakaś organiczna przyczyna takich objawów- nadżerka szyjki macicy, polip szyjkowy lub endometrialny (błony śluzowej macicy) albo mięśniaki.
Radzę udać się do ginekologa, by ten mógł ocenić to w badaniu.
Pozdrawiam serdecznie!